Karbownik w Herthcie: obrona Berlina wzmocniona

4
Michał Karbownik

Michał Karbownik


Michał Karbownik, młody talent piłkarski, z powodzeniem przeszedł testy medyczne, otwierając tym samym nowy rozdział w karierze w barwach Herthy Berlin. Niemiecki dziennik „Bild” informuje, że obrońca wkrótce podpisze długoterminowy kontrakt z drużyną znanej jako Stara Dama.

Niemcy coraz bardziej związane z Karbownikiem

Po zakończeniu wypożyczenia z Fortuny Duesseldorf, Karbownik miał w Niemczech otwarte drzwi. W Brighton ciężko było o miejsce w składzie, ale grając w 2. Bundeslidze udowodnił, że jest zawodnikiem z klasą. W wyścigu o jego podpis miały udział wielkie kluby jak Fortuna, FC Schalke 04 oraz Hertha. To właśnie berliński klub zakończył na prowadzeniu, kierując się w nowym kierunku po niedawnym spadku z najwyższej klasy rozgrywkowej.

Szczegóły umowy

W ostatni poniedziałek, Karbownik bez problemów przeszedł testy medyczne i dogadał się w kwestii kontraktu z Herthą. Eksperci „Bilda” nie ujawniają dokładnej wartości transferu. Wskazują jednak, że to właśnie wysoka suma odstępnego zablokowała możliwość powrotu Polaka do Fortuny Duesseldorf. Za moment Brighton będzie bogatsze o kilka milionów euro.

Grzegorz ŻabaAuthor posts

Avatar for Grzegorz Żaba

Grzegorz Żaba doświadczony i ceniony dziennikarz sportow, specjalizujący się w piłce nożnej, z naciskiem na Premier League. Fascynacja futbolem towarzyszyła mu od najmłodszych lat. Grzegorz nadal mieszka w Londynie, gdzie kiedy nie pisze o Premier League, spędza czas na lokalnych stadionach, podtrzymując swoją niewyczerpaną miłość do piłki nożnej.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *