Superpuchar UEFA w Warszawie: cena biletów

4
Stadion narodowy

Stadion narodowy


Superpuchar UEFA, prestiżowe wydarzenie futbolowe, w tym roku odbędzie się w stolicy Polski. Zainteresowani kibice już od wtorku mogą zabiegać o bilety na to emocjonujące spotkanie.

Historia i znaczenie Superpucharu UEFA

Superpuchar UEFA to turniej, który ma bogatą historię sięgającą 1972 roku. W dotychczasowych edycjach najwięcej triumfów odnieśli potężni gracze: Real Madryt, FC Barcelona i AC Milan – każdy z pięcioma zwycięstwami na koncie.

Gdzie i kiedy?

Tegoroczna edycja Superpucharu odbędzie się na imponującym Stadionie Narodowym w Warszawie. Planowany termin to 14 sierpnia, a rywalizacja będzie miała miejsce pomiędzy zwycięzcą Ligi Mistrzów a triumfatorem Ligi Europy.

Jak dostać bilety?

Już teraz entuzjaści futbolu mogą starać się o wejściówki na mecz. Proces nabywania biletów obejmuje udział w losowaniu, które umożliwi zakup upragnionych biletów. Wyniki losowania poznamy na początku maja.

Ceny biletów

UEFA przygotowała trzy różne kategorie cenowe dla kibiców. Najtańsze bilety kosztują 30 euro, druga kategoria to 80 euro, a najwyższa – pierwsza – to 130 euro. Dodatkowo, dostępne są bilety specjalne dla osób z ograniczoną mobilnością, w tym dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich, w cenie 30 euro.

Tym samym, kibice, którym nie straszna odrobina rywalizacji o bilety, już teraz mogą czekać z niecierpliwością na to widowisko.

Grzegorz ŻabaAuthor posts

Avatar for Grzegorz Żaba

Grzegorz Żaba doświadczony i ceniony dziennikarz sportow, specjalizujący się w piłce nożnej, z naciskiem na Premier League. Fascynacja futbolem towarzyszyła mu od najmłodszych lat. Grzegorz nadal mieszka w Londynie, gdzie kiedy nie pisze o Premier League, spędza czas na lokalnych stadionach, podtrzymując swoją niewyczerpaną miłość do piłki nożnej.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *