Bartosz Salamon na dłużej w Lechu – kontrakt do 2026 roku

5
Bartosz Salomon

Bartosz Salomon


Bartosz Salamon przedłużył swoją umowę z Lechem Poznań, która będzie obowiązywać do 30 czerwca 2026 roku. Kontrakt zawiera opcję przedłużenia o dodatkowe 12 miesięcy.

W sezonie 2023/24 Salamon rozegrał jedynie 15 ligowych spotkań i zaliczył jedną asystę. Obrońca musiał pauzować w pierwszej części mijającego sezonu z powodu zawieszenia za doping, który wykryto w jego organizmie w marcu ubiegłego roku.

Salamon zasilił szeregi Lecha Poznań na początku 2021 roku. Od tego czasu 33-letni defensor wystąpił w barwach Kolejorza 70 razy, strzelił cztery gole i zanotował dwie asysty.

Bartosz Salamon to również ważna postać w reprezentacji Polski. Wszystko wskazuje na to, że znajdzie się w kadrze na nadchodzące mistrzostwa Europy w Niemczech.

Grzegorz ŻabaAuthor posts

Avatar for Grzegorz Żaba

Grzegorz Żaba doświadczony i ceniony dziennikarz sportow, specjalizujący się w piłce nożnej, z naciskiem na Premier League. Fascynacja futbolem towarzyszyła mu od najmłodszych lat. Grzegorz nadal mieszka w Londynie, gdzie kiedy nie pisze o Premier League, spędza czas na lokalnych stadionach, podtrzymując swoją niewyczerpaną miłość do piłki nożnej.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *