Brak alternatywy: polski bramkarz poza grą

4
Bartłomiej Drągowski

Bartłomiej Drągowski


W czwartek Michał Probierz ma ogłosić listę powołanych na marcowe baraże o EURO 2024. Niemniej już teraz wiadomo, że będzie musiał obejść się bez jednego z kluczowych bramkarzy.

Szczęsny wciąż Liderem, ale kto jako trzeci?

Wojciech Szczęsny, bramkarz Juventusu, od dłuższego czasu pełnił funkcję numer jeden w reprezentacji. Jednakże, zapowiedział już zakończenie kariery reprezentacyjnej po EURO 2024.

Jego zmiennikiem zazwyczaj był Łukasz Skorupski z Bologny. Ale teraz, pytanie pozostawało, kto będzie trzecim bramkarzem.

Drągowski czy Bułka?

Michał Probierz sugerował, że Bartłomiej Drągowski ma szanse na powołanie. Ale kontuzje sprawiły, że Marcin Bułka z Nicei znalazł się w grze.

Drągowski, który ostatnio przeszedł do Panathinaikosu Ateny, doznał kontuzji podczas meczu z Olympiakosem. Badania wykazały, że będzie musiał pauzować przez co najmniej 20 dni, co wyklucza jego udział w marcowych zgrupowaniach kadry.

Grzegorz ŻabaAuthor posts

Avatar for Grzegorz Żaba

Grzegorz Żaba doświadczony i ceniony dziennikarz sportow, specjalizujący się w piłce nożnej, z naciskiem na Premier League. Fascynacja futbolem towarzyszyła mu od najmłodszych lat. Grzegorz nadal mieszka w Londynie, gdzie kiedy nie pisze o Premier League, spędza czas na lokalnych stadionach, podtrzymując swoją niewyczerpaną miłość do piłki nożnej.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *