Karol Świderski wraca do Polski: przygotowania do meczów reprezentacji

8
Karol Świderski

Karol Świderski


Karol Świderski, zakończywszy sezon MLS, skupia się na przygotowaniach do reprezentacyjnych wyzwań. Charlotte FC opuściło playoffy MLS, co oznacza powrót Świderskiego do Polski w celu solidnej formy przed listopadowymi meczami.

Charlotte FC Odpada z Play-offów

Charlotte FC, z udziałem Świderskiego, Kamila Jóźwiaka i Jana Sobocińskiego, nie zdołało pokonać New York Red Bulls w pierwszej rundzie playoffów MLS, co oznacza zakończenie sezonu 26 października.

Karol Świderski jest pewniakiem w kadrze reprezentacji Polski na listopadowe eliminacje przeciwko Czechom oraz mecz towarzyski z Łotwą. Jego obecna sytuacja klubowa była wyzwaniem przed tymi spotkaniami, jednak szybko wróci do rytmu gry po przerwie spowodowanej zakończeniem sezonu w MLS.

Powrót do Polski i treningi ze Śląskiem Wrocław

Przemysław Pawlak z tygodnika „Piłka Nożna” ujawnił, że Świderski będzie przygotowywał się do nadchodzących meczów reprezentacji w Polsce. Już w tym tygodniu rozpocznie treningi z drużyną Śląsk Wrocław, aby utrzymać formę i przygotować się do reprezentacyjnych zobowiązań.

W sezonie bieżącym 26-letni piłkarz zagrał w 40 meczach dla Charlotte FC, strzelając piętnaście goli i notując dziewięć asyst. Jego doświadczenie i umiejętności stanowią istotny atut dla reprezentacji Polski.

Karol Świderski nie jest jedynym graczem korzystającym z pomocy lidera Ekstraklasy, Śląska Wrocław, podczas indywidualnych treningów. Patryk Klimala z Hapoelu Beer-Szewa również skorzysta z profesjonalnej pomocy w utrzymaniu formy.

Grzegorz ŻabaAuthor posts

Avatar for Grzegorz Żaba

Grzegorz Żaba doświadczony i ceniony dziennikarz sportow, specjalizujący się w piłce nożnej, z naciskiem na Premier League. Fascynacja futbolem towarzyszyła mu od najmłodszych lat. Grzegorz nadal mieszka w Londynie, gdzie kiedy nie pisze o Premier League, spędza czas na lokalnych stadionach, podtrzymując swoją niewyczerpaną miłość do piłki nożnej.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *