Wszołek i Grabara wskakują na pokład! Kontuzje w kadrze Polski

3
Kamil Grabara

Kamil Grabara


Kamil Grabara oraz Paweł Wszołek dołączą do reprezentacji Polski, zastępując kontuzjowanych Łukasza Skorupskiego i Nicolę Zalewskiego w nadchodzącym wrześniowym zgrupowaniu. Decyzję o zmianach podjął selekcjoner Fernando Santos, a światło dzienne na ten temat rzucił Tomasz Kozłowski, dyrektor Departamentu Komunikacji i Mediów w PZPN.

Kontuzje kluczowych zawodników

N. Zalewski i Ł. Skorupski zostali zmuszeni do wycofania się z zgrupowania z powodu urazów odniesionych podczas ligowych potyczek. Zalewski zmaga się z urazem mięśniowym, natomiast Skorupski doznał skręcenia stawu skokowego. W ich zastępstwie na boisko wkroczy Paweł Wszołek z Legii Warszawa oraz Kamil Grabara z FC Kopenhaga, jak poinformował Tomasz Kozłowski na Twitterze.

Nowe twarze na horyzoncie

Zalewski doznał kontuzji podczas meczu przeciwko AC Milan, a Skorupski miał problemy po starciu z Cagliari. Selekcjoner Santos postanowił postawić na zawodników, na których powołanie domagali się zarówno kibice, jak i eksperci. Grabara, będący pierwszym bramkarzem Kopenhagi, niedawno poprowadził swój zespół do fazy grupowej Ligi Mistrzów. Z kolei Wszołek, będący jednym z kluczowych graczy Legii Warszawa, będzie reprezentował barwy swojego klubu w Lidze Konferencji tej jesieni. Co ważne, od wielu miesięcy prezentuje się w znakomitej formie.

Powrót Wszołka

Dla Pawła Wszołka dołączenie do kadry to wielki powrót po niemal sześciu latach przerwy.

Grzegorz ŻabaAuthor posts

Avatar for Grzegorz Żaba

Grzegorz Żaba doświadczony i ceniony dziennikarz sportow, specjalizujący się w piłce nożnej, z naciskiem na Premier League. Fascynacja futbolem towarzyszyła mu od najmłodszych lat. Grzegorz nadal mieszka w Londynie, gdzie kiedy nie pisze o Premier League, spędza czas na lokalnych stadionach, podtrzymując swoją niewyczerpaną miłość do piłki nożnej.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *