Mbappe wraca! Rewolucja przed meczem z Polską

4
Mbappe

(240622) -- LEIPZIG, June 22, 2024 (Xinhua) -- Kylian Mbappe of France reacts before the UEFA Euro 2024 Group D match between France and the Netherlands in Leipzig, Germany on June 21, 2024. (Xinhua/Bai Xuefei) 2024.06.22 Lipsk pilka nozna Mistrzostwa Europy UEFA Euro 2024 Holandia - Francja Foto Bai Xuefei/Xinhua/PressFocus !!! POLAND ONLY !!!


Kylian Mbappe powraca do zdrowia po złamaniu nosa, którego doznał w meczu z Austrią. Według Le Parisien, sytuacja związana z jego występem w meczu z Polską uległa diametralnej zmianie.

Trójkolorowi walczą o pierwsze miejsce

Reprezentacja Francji jest już pewna awansu do 1/8 finału. Aby jednak zająć pierwsze miejsce w grupie, muszą pokonać Polskę. To kluczowy cel na wtorkowy wieczór dla Didiera Deschampsa. Dotychczas wydawało się, że szkoleniowiec nie zaryzykuje zdrowia swojej największej gwiazdy.

Decyzja odwrócona o 180 stopni

Francuskie media do tej pory informowały, że Mbappe obejrzy mecz z Polską z ławki rezerwowych. Teraz sytuacja zmieniła się o 180 stopni. Reporterzy Le Parisien przekazali przełomowe informacje – nowy piłkarz Realu Madryt zagra z Polską od pierwszej minuty.

Polacy bez szans na awans

Dla reprezentacji Polski mecz z „Trójkolorowymi” będzie pożegnaniem z turniejem, gdyż Biało-Czerwoni nie mają już szans na awans do 1/8 finału. Michał Probierz, selekcjoner polskiej kadry, zapowiedział jedną zmianę w wyjściowej jedenastce. W bramce od pierwszej minuty zagra Łukasz Skorupski lub Marcin Bułka.

Grzegorz ŻabaAuthor posts

Avatar for Grzegorz Żaba

Grzegorz Żaba doświadczony i ceniony dziennikarz sportow, specjalizujący się w piłce nożnej, z naciskiem na Premier League. Fascynacja futbolem towarzyszyła mu od najmłodszych lat. Grzegorz nadal mieszka w Londynie, gdzie kiedy nie pisze o Premier League, spędza czas na lokalnych stadionach, podtrzymując swoją niewyczerpaną miłość do piłki nożnej.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *