Motor Lublin blisko pozyskania młodzieżowca z Lecha Poznań

3
Krystian Palacz

Krystian Palacz


Motor Lublin jest o krok od sfinalizowania transferu Krystiana Palacza z Lecha Poznań na zasadzie transferu definitywnego. Młody lewy obrońca spędził ostatnie pół roku na wypożyczeniu w Sandecji Nowy Sącz, grającej w pierwszej lidze.

Informacja o transferze

Dawid Dobrasz z portalu „Meczyki.pl” podał informację o tym transferze na Twitterze. Palacz jest wychowankiem Lecha Poznań. 19-letni piłkarz przeszedł przez wszystkie etapy szkolenia w akademii Lecha i zaliczył trzy występy w pierwszym zespole Ekstraklasy (sezon 2020/21).

Wypożyczenie do Sandecji

Młody reprezentant Polski był wypożyczony do Sandecji zimą. Tam zagrał w 10 meczach pierwszej ligi, z czego sześć razy wyszedł w pierwszym składzie. Wygląda na to, że będzie kontynuował swoją karierę na zapleczu Ekstraklasy i spróbuje swoich sił w Motorze Lublin, który awansował o ligę wyżej po barażach w minionym sezonie.

Grzegorz ŻabaAuthor posts

Avatar for Grzegorz Żaba

Grzegorz Żaba doświadczony i ceniony dziennikarz sportow, specjalizujący się w piłce nożnej, z naciskiem na Premier League. Fascynacja futbolem towarzyszyła mu od najmłodszych lat. Grzegorz nadal mieszka w Londynie, gdzie kiedy nie pisze o Premier League, spędza czas na lokalnych stadionach, podtrzymując swoją niewyczerpaną miłość do piłki nożnej.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *