Michał Probierz ogłosił kadrę na mecz z Walią

4
Michał Probierz

Michał Probierz


Selekcjoner reprezentacji Polski, Michał Probierz, po północy ogłosił ostateczny skład na nadchodzące starcie z Walią. Decyzje Probierza wywołały pewne kontrowersje i spekulacje wśród kibiców oraz ekspertów piłkarskich. Oto pełne szczegóły dotyczące nominacji.

Brak Modera i inne niespodzianki

Michał Probierz zaskakuje wyborem, ale nie wszyscy się zmieszczą

Największym zaskoczeniem jest nieobecność Jakuba Modera w składzie na mecz z Walią. Po dwuletniej przerwie spowodowanej kontuzją, piłkarz ten wrócił do reprezentacji, zagrał 17 minut w spotkaniu z Estonią, jednakże nie znalazł uznania w oczach Probierza na kluczowe starcie z Walią. Drugą niespodzianką jest brak Pawła Wszołka, który został dowołany w trybie awaryjnym.

Frankowski gotowy do gry

Z pozytywnych wieści, Przemysław Frankowski powrócił po kontuzji i jest gotowy do gry. Jego obecność w kadrze stanowi ważne wzmocnienie dla linii pomocy.

Skład na Walię

Bramkarze:

Marcin Bułka, Łukasz Skorupski, Wojciech Szczęsny.

Obrońcy:

Jan Bednarek, Bartosz Bereszyński, Paweł Dawidowicz, Jakub Kiwior, Tymoteusz Puchacz, Bartosz Salamon, Sebastian Walukiewicz.

Pomocnicy:

Przemysław Frankowski, Kamil Grosicki, Jakub Piotrowski, Taras Romanczuk, Bartosz Slisz, Damian Szymański, Sebastian Szymański, Nicola Zalewski, Piotr Zieliński.

Napastnicy:

Adam Buksa, Robert Lewandowski, Krzysztof Piątek, Karol Świderski.

Grzegorz ŻabaAuthor posts

Avatar for Grzegorz Żaba

Grzegorz Żaba doświadczony i ceniony dziennikarz sportow, specjalizujący się w piłce nożnej, z naciskiem na Premier League. Fascynacja futbolem towarzyszyła mu od najmłodszych lat. Grzegorz nadal mieszka w Londynie, gdzie kiedy nie pisze o Premier League, spędza czas na lokalnych stadionach, podtrzymując swoją niewyczerpaną miłość do piłki nożnej.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *