Powrót van den Broma na ławkę trenerską

1
van den Brom

van den Brom


John van den Brom, znany holenderski trener, szykuje się do powrotu na ławkę trenerską. Według doniesień mediów, wkrótce zostanie zaprezentowany przez władze Vitesse Arnhem.

Umowa została już uzgodniona, ale jej ważność zależy od przyznania Vitesse licencji na kolejny sezon. Van den Brom ma objąć drużynę na jeden sezon.

Vitesse Arnhem zmaga się z trudnościami organizacyjnymi i finansowymi, co doprowadziło do spadku do drugiej ligi holenderskiej. Obecna sytuacja klubu budzi wątpliwości co do przyznania licencji. 57-letni Holender ma bogate historie związane z Vitesse. Zarówno jako piłkarz, jak i trener, spędził wiele lat w tym klubie, zdobywając szacunek kibiców.

Van den Brom grał dla Vitesse w latach 1986-1993 i ponownie w latach 1996-2000. Po zakończeniu kariery zawodniczej, pracował także jako trener w klubie.

Powrót na arenę trenerską

Po nieudanej przygodzie z Lechem Poznań, Holender był bez pracy. Teraz powraca do klubu, który ma dla niego szczególne znaczenie.

John van den Brom, doświadczony trener, podejmuje nowe wyzwanie w klubie, który dobrze zna. Czy uda mu się odbudować Vitesse Arnhem? Odpowiedź poznamy już wkrótce.

Grzegorz ŻabaAuthor posts

Avatar for Grzegorz Żaba

Grzegorz Żaba doświadczony i ceniony dziennikarz sportow, specjalizujący się w piłce nożnej, z naciskiem na Premier League. Fascynacja futbolem towarzyszyła mu od najmłodszych lat. Grzegorz nadal mieszka w Londynie, gdzie kiedy nie pisze o Premier League, spędza czas na lokalnych stadionach, podtrzymując swoją niewyczerpaną miłość do piłki nożnej.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *