Legia Warszawa bez Abu Hanny i Ciepieli na zgrupowanie

4
Joel Abu Hanna Legia Warszawa

Legia Warszawa ogłosiła skład drużyny na zbliżające się zgrupowanie w austriackim Kranzach. Niestety, powracający z wypożyczeń Joel Abu Hanna i Bartłomiej Ciepiela nie znaleźli się w zestawieniu.

Obóz przygotowawczy w Austrii

Od 26 czerwca do 5 lipca Legia Warszawa będzie przeprowadzać obóz przygotowawczy w Austrii. Na to ważne wydarzenie zostało powołanych 29 zawodników. Niestety, dwóch z nich, Joel Abu Hanna i Bartłomiej Ciepiela, którzy wrócili do zespołu po zakończeniu wypożyczeń, nie znalazło się w tym gronie. Abu Hanna jest zalecany do Maccabi Hajfa, natomiast przyszłość Ciepieli, który w poprzednim sezonie grał w Stali Mielec, jest nieznana.

Zmiany w składzie drużyny

Niedawno zostało potwierdzone, że dwaj inni zawodnicy nie mają przyszłości w Legii. Po zakończonych wypożyczeniach Kacper Skibicki i Maciej Kikolski na stałe przeszli do GKS Tychy. Natomiast Gabriel Kobylak i Ramil Mustafajew, którzy dostali kolejną szansę, zostali powołani na obóz w Austrii.

Kadra na zgrupowanie w Austrii

Oto skład Legii Warszawa na zgrupowanie w Austrii:

Bramkarze: Dominik Hładun, Cezary Miszta, Kacper Tobiasz, Gabriel Kobylak.

Obrońcy: Rafał Augustyniak, Artur Jędrzejczyk, Radovan Pankov, Maik Nawrocki, Lindsay Rose, Yuri Ribeiro.

Pomocnicy: Makana Baku, Jurgen Celhaka, Ihor Charatin, Josue, Jakub Jędrasik, Bartosz Kapustka, Patryk Kun, Ramil Mustafajew, Robert Pich, Filip Rejczyk, Patryk Sokołowski, Bartosz Śląz, Paweł Wszołek.

Napastnicy: Carlitos, Marc Gual, Blaz Kramer, Ernest Muci, Tomas Pekhart, Maciej Rosołek.

Grzegorz ŻabaAuthor posts

Avatar for Grzegorz Żaba

Grzegorz Żaba doświadczony i ceniony dziennikarz sportow, specjalizujący się w piłce nożnej, z naciskiem na Premier League. Fascynacja futbolem towarzyszyła mu od najmłodszych lat. Grzegorz nadal mieszka w Londynie, gdzie kiedy nie pisze o Premier League, spędza czas na lokalnych stadionach, podtrzymując swoją niewyczerpaną miłość do piłki nożnej.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *