Arabska ofensywa za de Geą!

8
David de Gea

Rozważania o przyszłości Davida de Gei wciąż są otwarte. Hiszpański strażnik bramki, który nie odnowił jeszcze swojego umowy z Manchesterem United, wygasa na koniec czerwca, co skłania kluby z Arabii Saudyjskiej do podjęcia zdecydowanych działań, aby przyciągnąć znakomitego golkipera.

„Kluby z Arabii Saudyjskiej są na bieżąco z rozmowami o kontrakcie między Davidem de Geą a Manchesterem United, ale nie przestają namawiać golkipera do dołączenia do nich” – podkreśla Fabrizio Romano.

De Gea: od Atletico Madryt do „Czerwonych Diabłów”

David de Gea zasilił Manchester United w 2011 roku, pochodząc z Atletico Madryt. Od tego momentu 32-letni zawodnik rozegrał 545 meczów dla „Czerwonych Diabłów”, utrzymując czyste konto aż 190 razy. W tym sezonie De Gea doświadczył chwil świetności, ale też momentów, które poddały go internetowemu hejtowi. Wśród fanów „Czerwonych Diabłów” pojawiają się coraz głośniejsze opinie, że de Gea powinien zakończyć swoją przygodę z klubem.

Słowa trenera: krytyka i poparcie

Trener Manchesteru United wyraził publicznie swoje niezadowolenie z formy de Gei w tym sezonie, ale jednocześnie podkreślał, że Hiszpan powinien pozostać na Old Trafford. Pomimo chwilowych potknięć, zawodnik wciąż ma zdolność do gry na najwyższym poziomie i ratowania zespołu w kryzysowych momentach. Mimo że angielskie media sugerują, że „Czerwone Diabły” doszły do ustnej zgody co do nowego kontraktu z de Geą, sytuacja wciąż jest niepewna. Klub nadal rozgląda się za alternatywami na bramkę.

Grzegorz ŻabaAuthor posts

Avatar for Grzegorz Żaba

Grzegorz Żaba doświadczony i ceniony dziennikarz sportow, specjalizujący się w piłce nożnej, z naciskiem na Premier League. Fascynacja futbolem towarzyszyła mu od najmłodszych lat. Grzegorz nadal mieszka w Londynie, gdzie kiedy nie pisze o Premier League, spędza czas na lokalnych stadionach, podtrzymując swoją niewyczerpaną miłość do piłki nożnej.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *