Vinicius Junior podpisuje nową umowę z Realem Madryt

5
Vinicius Junior podpisuje nową umowę z Realem Madryt

Vinicius Junior podpisuje nową umowę z Realem Madryt


Wielka wiadomość w Realu Madryt – Vinicius Junior pozostaje w klubie na dłużej. Brazylijski napastnik podpisał nową umowę, która wiąże go z Królewskimi do 2027 roku. To ogromna zmiana w planach, gdyż początkowo zakładało się, że kontrakt miał obowiązywać tylko do 2026 roku.

Nowa umowa dzięki prezydentowi Perez

Początkowo wydawało się, że Vinicius Junior pozostanie w Realu Madryt tylko do 2026 roku, ale w ostatniej chwili do negocjacji wkroczył prezydent klubu, Florentino Perez. Dzięki jego interwencji, Brazylijczyk zgodził się na roczne przedłużenie kontraktu. Perez wyraźnie zależało na zabezpieczeniu przyszłości klubu, nawet kosztem zaoferowania zawodnikowi wyższej pensji, aby zachować utalentowanego napastnika.

Sukcesy i staż Viniciusa

Vinicius Junior dołączył do Realu Madryt w 2018 roku, kiedy Królewscy zapłacili Flamengo imponującą kwotę 45 milionów euro. Od tamtej pory Brazylijczyk rozegrał 232 mecze w barwach klubu, zdobywając imponującą liczbę 62 goli i notując aż pięć asyst więcej. Wspólnie z Realem Madryt zdobył wszystkie najważniejsze trofea zarówno w Hiszpanii, jak i na Starym Kontynencie.

To z pewnością dobra wiadomość dla kibiców Królewskich, którzy z radością przywitają dłuższy pobyt Viniciusa Juniora w klubie. Brazylijski skrzydłowy ma przed sobą jeszcze wiele lat, by kontynuować swoją imponującą karierę w Realu Madryt.

Grzegorz ŻabaAuthor posts

Avatar for Grzegorz Żaba

Grzegorz Żaba doświadczony i ceniony dziennikarz sportow, specjalizujący się w piłce nożnej, z naciskiem na Premier League. Fascynacja futbolem towarzyszyła mu od najmłodszych lat. Grzegorz nadal mieszka w Londynie, gdzie kiedy nie pisze o Premier League, spędza czas na lokalnych stadionach, podtrzymując swoją niewyczerpaną miłość do piłki nożnej.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *