Rodrygo przedłuża kontrakt z Realem Madryt do 2028 roku

4
Rodrygo Przedłuża Kontrakt z Realem Madryt do 2028 roku

Rodrygo Przedłuża Kontrakt z Realem Madryt do 2028 roku


Królewscy wciąż budują przyszłość – po przedłużeniu umowy z Viniciusem Juniorem, kolej na Rodrygo!

Kontrakt Królewskiej Gwiazdy

Real Madryt nie zwleka z negocjowaniem nowych umów ze swoimi młodymi gwiazdami. Dziś Królewscy przedłużyli kontrakt z Viniciusem Juniorem, a w czwartek podpis pod nową umową ma złożyć Rodrygo.

Rodrygo Przedłuża Kontrakt z Realem

22-letni piłkarz jest od kilku lat ważną postacią Realu Madryt. Jego obecna umowa obowiązuje do czerwca 2025 roku, ale Królewscy nie zamierzają czekać z jej przedłużeniem. Już przygotowali dla Brazylijczyka nowy kontrakt, który będzie obowiązywał do 2028 roku.

Klauzula Odstępnego na Poziomie Miliarda Euro

Nowa umowa Rodrygo zawiera imponującą klauzulę odstępnego na poziomie miliarda euro. O wspomnianych warunkach poinformował Fabrizio Romano, który dodał, że Rodrygo ma bardzo mocne notowania i w planach na przyszłość jest uwzględniany jako kluczowa postać.

Sezon 2023/2024

W obecnym sezonie Rodrygo rozegrał łącznie 14 spotkań dla madryckiego klubu. Zdobył dwa gole i zaliczył asystę. Pod względem statystyk trwające rozgrywki nie są dla Brazylijczyka szczególnie udane. W poprzednim sezonie w samej lidze hiszpańskiej uzbierał dziewięć goli i dziewięć asyst.

Grzegorz ŻabaAuthor posts

Avatar for Grzegorz Żaba

Grzegorz Żaba doświadczony i ceniony dziennikarz sportow, specjalizujący się w piłce nożnej, z naciskiem na Premier League. Fascynacja futbolem towarzyszyła mu od najmłodszych lat. Grzegorz nadal mieszka w Londynie, gdzie kiedy nie pisze o Premier League, spędza czas na lokalnych stadionach, podtrzymując swoją niewyczerpaną miłość do piłki nożnej.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *