Kane w cenie? Tottenham odrzuca 100 milionów euro z Bayernu!

3
Harry Kane

Harry Kane


David Ornstein z „The Athletic” zdemaskował, że Tottenham Hotspur odparł zdecydowanie najnowszą, trzecią ofertę Bayernu Monachium za swojego kluczowego strzelca, Harry’ego Kane’a. Cena? Zaskakujące 100 milionów euro.

Koniec Umowy na Horyzoncie, a „Koguty” Stały jak Skała

Mimo że umowa Kane’a z londyńskim zespołem dobiega końca w czerwcu przyszłego roku, zarząd nie wykazuje znaków ustępstw. Skąd ta pewność w decyzjach? Czyżby zamierzali zatrzymać swojego asa na kolejny sezon?

Nadchodzący Sezon: Czy Kane Pozostanie w Tottenhamie?

Zbliża się start nowego sezonu Premier League, a czas na zastąpienie gwiazdy biegnie nieubłaganie. Czy 30-letni Kane spędzi następny sezon w Tottenhamie, czy może „Koguty” zdecydują się na sprzedaż? Ta kwestia pozostaje otwarta, ale z pewnością zespół z północnego Londynu nie ma zbyt wiele czasu na znalezienie godnego zastępstwa.

W tej skomplikowanej układance transferowej, okna transferowe są jak zawsze zdradliwe, a decyzje mogą paść w ostatniej chwili. Jedno jest pewne: Tottenham wykazuje determinację w zatrzymaniu Kane.

Grzegorz ŻabaAuthor posts

Avatar for Grzegorz Żaba

Grzegorz Żaba doświadczony i ceniony dziennikarz sportow, specjalizujący się w piłce nożnej, z naciskiem na Premier League. Fascynacja futbolem towarzyszyła mu od najmłodszych lat. Grzegorz nadal mieszka w Londynie, gdzie kiedy nie pisze o Premier League, spędza czas na lokalnych stadionach, podtrzymując swoją niewyczerpaną miłość do piłki nożnej.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *