Kittel dołącza do Rakowa! Bundesliga mówi „do widzenia”

7
Kittel

Kittel


Raków Częstochowa postawił na kolejny wielki krok w oknie transferowym, pozyskując na swoje szeregi Sonny’ego Kittela, byłą gwiazdę Bundesligi.

Z Hamburga prosto do Częstochowy

Były esencjonalny zawodnik HSV przylatuje do Częstochowy jako wolny agent. Zakotwiczy się w drużynie mistrzów Polski na najbliższe trzy sezony. Kittel, mający za sobą lata w Eintrachtu Frankfurt i aż 60 spotkań w niemieckiej elicie, z pewnością przyniesie mnóstwo doświadczenia na polskie boiska. Bez wątpienia, Ekstraklasa właśnie wita kolejną swoją gwiazdę.

Sezon na drugim planie, ale forma wciąż na topie

Ostatni sezon w drugiej lidze niemieckiej Kittel zakończył z imponującymi statystykami: 31 występów, pięć goli i siedem asyst. O tym wszechstronnym 30-latku mówi się, że potrafi zaistnieć praktycznie na każdej pozycji w ofensywie. Czy Ekstraklasa jest gotowa na jego show?

Grzegorz ŻabaAuthor posts

Avatar for Grzegorz Żaba

Grzegorz Żaba doświadczony i ceniony dziennikarz sportow, specjalizujący się w piłce nożnej, z naciskiem na Premier League. Fascynacja futbolem towarzyszyła mu od najmłodszych lat. Grzegorz nadal mieszka w Londynie, gdzie kiedy nie pisze o Premier League, spędza czas na lokalnych stadionach, podtrzymując swoją niewyczerpaną miłość do piłki nożnej.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *