Raków vs Karabach: Pojedynek w walce o Ligę Mistrzów!

6
Karabach

Karabach


Eliminacje Ligi Mistrzów nabierają tempa! Na horyzoncie widać już kolejne emocjonujące starcie, gdzie Raków Częstochowa zmierzy się z siłą zza wschodniej granicy – Karabachem Agdam.

Karabach na fali wznoszącej

Mistrzowie Azerbejdżanu nie dali żadnych szans Lincoln Red Imps, kończąc dwumecz z oszałamiającym wynikiem 6:1. Jednak teraz przed nimi wyzwanie w postaci drużyny prowadzonej przez Dawida Szwargę. Co ciekawe, obie ekipy miały okazję do próby sił podczas letniego zgrupowania.

Zaplanuj datę!

Pierwsze starcie tych gigantów odbędzie się na stadionie Rakowa w Częstochowie już 26 lipca, o 20:15. Fani obu drużyn z niecierpliwością będą czekać na rewanż zaplanowany na 2 sierpnia. Prepare for fireworks!

Grzegorz ŻabaAuthor posts

Avatar for Grzegorz Żaba

Grzegorz Żaba doświadczony i ceniony dziennikarz sportow, specjalizujący się w piłce nożnej, z naciskiem na Premier League. Fascynacja futbolem towarzyszyła mu od najmłodszych lat. Grzegorz nadal mieszka w Londynie, gdzie kiedy nie pisze o Premier League, spędza czas na lokalnych stadionach, podtrzymując swoją niewyczerpaną miłość do piłki nożnej.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *