Cezary Miszta przedstawiony jako zawodnik Rio Ave

4
Cezary Miszta

Cezary Miszta


W Vila do Conde, portugalski klub Rio Ave z radością witają Cezarego Misztę. 22-letni golkiper, po nieudanych występach w Legii Warszawa, szuka nowych wyzwań i szansy na regularne występy.

Oficjalnie ogłoszono, że Miszta dołącza do zespołu Rio Ave. Portal Flashscore donosi, że polski bramkarz został wypożyczony do końca bieżącego sezonu, prezentując tym samym swoje umiejętności w nowym otoczeniu.

Wychowanek Legii Warszawa, Miszta, spędził dotychczasową karierę w polskim futbolu. Jego dorobek to 36 występów dla warszawskiego klubu, a sezon 2019/20 upłynął pod wypożyczeniem do Radomiaka Radom.

Rywalizacja w Vila do Conde – Miszta gotów do walki o miejsce w składzie

W nowym otoczeniu bramkarz będzie rywalizować o miejsce w pierwszym składzie z doświadczonymi zawodnikami jak Jhonatan, Magrão i Lucas Flores. Portugalska przygoda Cezarego Miszty z Rio Ave zaczyna się pełna nadziei i oczekiwań.

Grzegorz ŻabaAuthor posts

Avatar for Grzegorz Żaba

Grzegorz Żaba doświadczony i ceniony dziennikarz sportow, specjalizujący się w piłce nożnej, z naciskiem na Premier League. Fascynacja futbolem towarzyszyła mu od najmłodszych lat. Grzegorz nadal mieszka w Londynie, gdzie kiedy nie pisze o Premier League, spędza czas na lokalnych stadionach, podtrzymując swoją niewyczerpaną miłość do piłki nożnej.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *