Rewolucja kadrowa w Spezia Calcio

6
Spezia Calcio

Spezia Calcio


Po spadku do Serie B, Spezia Calcio, klub z Ligurii, przygotowuje się do gruntownych zmian w składzie. Wszyscy polscy piłkarze, którzy reprezentowali barwy klubu, są na wylocie.

Polacy Opuszczają Spezia

W poprzednim sezonie w Spezii Calcio wystąpiło pięciu Polaków: Jakub Kiwior, Bartłomiej Drągowski, Szymon Żurkowski, Arkadiusz Reca i Przemysław Wiśniewski. Kiwior już zimą odszedł do Arsenalu, a teraz pozostali biało-czerwoni również mają opuścić klub.

Drągowski na Celowniku Klubów

Bartłomiej Drągowski, bramkarz Spezii, jest obecnie najbardziej pożądanym polskim zawodnikiem w klubie. Zainteresowanie nim wykazują Lecce oraz kluby z Premier League.

Żurkowski, Reca i Wiśniewski Również na Wylocie

Według portalu calciospezia.it, również pozostali polscy zawodnicy, Żurkowski, Reca i Wiśniewski, mają opuścić drużynę. Żurkowski, który został wypożyczony zimą z Fiorentiny z opcją wykupu, stanowi największy problem dla Spezii. Klub musi go sprzedać, aby uniknąć utrzymania go w Serie B. Bologna wykazała zainteresowanie pozyskaniem Polaka. Inne włoskie ekipy również są zainteresowane Recą i Wiśniewskim.

Zmiany w składzie Spezii Calcio są nieuniknione po spadku do Serie B. Wszyscy polscy zawodnicy, którzy zasiliły klub w poprzednim sezonie, są teraz na wylocie, co oznacza nowy rozdział dla klubu i zawodników.

Grzegorz ŻabaAuthor posts

Avatar for Grzegorz Żaba

Grzegorz Żaba doświadczony i ceniony dziennikarz sportow, specjalizujący się w piłce nożnej, z naciskiem na Premier League. Fascynacja futbolem towarzyszyła mu od najmłodszych lat. Grzegorz nadal mieszka w Londynie, gdzie kiedy nie pisze o Premier League, spędza czas na lokalnych stadionach, podtrzymując swoją niewyczerpaną miłość do piłki nożnej.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *