Finansowy problem w Juventusie: Szczęsny na wylocie

10
Wojciech Szczęsny

Po niemożliwości awansu do europejskich pucharów, Juventus znajduje się w finansowym szkwałach. „La Gazzetta dello Sport” donosi, że jednym z możliwych sposobów na zapanowanie nad sytuacją może być sprzedaż bramkarza, Wojciecha Szczęsnego, którego kontrakt stanowi znaczący ciężar finansowy.

Kontrakt Szczęsnego Waga Złota: Juventus Musi Uważać

Niedawno Szczęsny związany został z Juventusem do 2025 roku. Jego kontrakt to jednak ciężar – Polak zarabia sześć milionów euro za sezon. W obliczu napiętej sytuacji finansowej, Stara Dama może być zmuszona do rozważenia sprzedaży bramkarza.

Juventus W Kłopotach: Bez Kwalifikacji do Pucharów

Juventus doświadcza kryzysu po niezakwalifikowaniu się do europejskich pucharów. Konsekwencją tego jest finansowy impas. Nie jest w stanie dokonywać wielu transakcji na rynku transferowym i może musieć powiedzieć „do widzenia” kilku kluczowym zawodnikom.

Szczęsny W Turynie: Czas na Pożegnanie?

Coraz więcej dowodów wskazuje na możliwe odejście Szczęsnego. Mimo że niedawno podpisał on kontrakt obowiązujący do 2025 roku, jego wysokie zarobki mogą skłonić klub do rozważenia sprzedaży już tego lata.

Juventus stoi przed poważnym wyzwaniem finansowym i intensywnie szuka potencjalnych rozwiązań. Rezerwowy bramkarz, Mattia Perin, udowodnił w sezonie 2022/2023, że jest gotów na grę na najwyższym poziomie. Czy więc Stara Dama postawi na Perina, oferując Szczęsnego innym klubom? Tylko czas pokaże.

Grzegorz ŻabaAuthor posts

Avatar for Grzegorz Żaba

Grzegorz Żaba doświadczony i ceniony dziennikarz sportow, specjalizujący się w piłce nożnej, z naciskiem na Premier League. Fascynacja futbolem towarzyszyła mu od najmłodszych lat. Grzegorz nadal mieszka w Londynie, gdzie kiedy nie pisze o Premier League, spędza czas na lokalnych stadionach, podtrzymując swoją niewyczerpaną miłość do piłki nożnej.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *