Koniec Ligi Mistrzów w TVP: Polsat jedynym nadawcą

6
Transmisja meczu

Transmisja meczu


W najbliższy wtorek rozpoczyna się emocjonująca faza grupowa Ligi Mistrzów. To zawsze był czas na futbolowe emocje w Telewizji Polskiej. Jednak w tym sezonie następuje nieoczekiwane rozstanie.

TVP traci sublicencję

Niespodziewana wiadomość obiegła środowiska kibiców – Telewizja Polska utraciła sublicencję do Ligi Mistrzów. O tym doniósł na Twitterze Sebastian Staszewski, redaktor naczelny sport.tvp.pl. To oznacza, że tradycja oglądania Champions League na kanałach TVP została przerwana. Dotychczasowa praktyka to transmisja najważniejszego starcia w każdą środę podczas trwania rozgrywek.

Polsat jako jedyny nadawca

Teraz jedynym nadawcą Ligi Mistrzów na polskim rynku pozostaje Polsat. Jednak transmisje są dostępne wyłącznie na płatnych kanałach Polsat Sport Premium. Na ten moment nie ma informacji, czy stacja planuje jakiekolwiek darmowe emisje spotkań w otwartym paśmie. Kibice będą musieli dostosować się do nowej rzeczywistości i podjąć decyzję, czy chcą być na bieżąco ze wszystkimi wydarzeniami w Lidze Mistrzów.

Grzegorz ŻabaAuthor posts

Avatar for Grzegorz Żaba

Grzegorz Żaba doświadczony i ceniony dziennikarz sportow, specjalizujący się w piłce nożnej, z naciskiem na Premier League. Fascynacja futbolem towarzyszyła mu od najmłodszych lat. Grzegorz nadal mieszka w Londynie, gdzie kiedy nie pisze o Premier League, spędza czas na lokalnych stadionach, podtrzymując swoją niewyczerpaną miłość do piłki nożnej.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *