Augustyniak i Wszołek gotowi na wyzwanie AZ Alkmaar

5
Paweł Wszołek

Paweł Wszołek


W najbliższy czwartek, Legia Warszawa stanie do boju z AZ Alkmaar na ich terenie, a dla fanów „Wojskowych” są dobre wieści. Wydaje się, że Rafał Augustyniak i Paweł Wszołek będą gotowi na to wyzwanie.

Paweł Wszołek – Najważniejszy Mecz Sezonu

Paweł Wszołek, który jest bez wątpienia jednym z najlepszych piłkarzy w drużynie Legii w obecnym sezonie, zagrał w 15 meczach, strzelając 3 bramki i notując 10 asyst. Niestety, w minioną niedzielę zabrakło go w składzie na ligowe spotkanie z Jagiellonią Białystok z powodu infekcji. Jednak teraz wahadłowy jest już zdrowy i gotów do rywalizacji z AZ Alkmaar.

Rafał Augustyniak Powraca po Kontuzji

Rafał Augustyniak doznał kontuzji miesiąc temu w meczu z FC Midtjylland. 29-letni obrońca przez kilka tygodni pracował nad powrotem do pełni zdrowia i ostatnio występował już w trzecioligowych rezerwach. Teraz jest gotowy do gry w najbliższym meczu, co potwierdził Piotr Kamieniecki z „TVP Sport”. Niestety, nadal kontuzjowani pozostają Bartosz Kapustka i Filip Rejczyk, ale pozostali zawodnicy są w pełni sprawni.

Legia Warszawa stanie do boju z AZ Alkmaar już w najbliższy czwartek o godzinie 21:00. Transmisja meczu będzie dostępna w TVP Sport i Viaplay. To będzie niezwykle ważne spotkanie dla drużyny „Wojskowych”, a obecność Augustyniaka i Wszołka może okazać się kluczowa dla ich sukcesu.

Grzegorz ŻabaAuthor posts

Avatar for Grzegorz Żaba

Grzegorz Żaba doświadczony i ceniony dziennikarz sportow, specjalizujący się w piłce nożnej, z naciskiem na Premier League. Fascynacja futbolem towarzyszyła mu od najmłodszych lat. Grzegorz nadal mieszka w Londynie, gdzie kiedy nie pisze o Premier League, spędza czas na lokalnych stadionach, podtrzymując swoją niewyczerpaną miłość do piłki nożnej.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *