Zoran Arsenić wraca na boisko!

12
Zoran Arsenić wraca na boisko!

Zoran Arsenić wraca na boisko!


Częstochowa, Polska – Michał Szprendałowicz, rzecznik Rakowa Częstochowa, ogłosił świetne wieści dla kibiców „Medalików”. Kapitan drużyny, Zoran Arsenić, niedługo powraca na treningi z zespołem.

Powrót Arsenicia na horyzoncie

Zoran Arsenić był zmuszony opuścić kilka ostatnich spotkań z powodu złamania palca u nogi. Mecz z Puszczą, ŁKS-em, Atalantą, Ruchem, Lechem i Radomiakiem odbył się bez jego udziału, co stanowiło spore wyzwanie dla drużyny.

Brak potrzeby dłuższej pauzy

Badania przeprowadzone przez lekarzy klubowych, Srdjana Plavšicia i Adnana Kovačevicia, wykazały, że nie ma potrzeby dłuższej przerwy w grze dla Arsenicia. Kapitan jest gotowy do powrotu na boisko.

Rehabilitacja idzie zgodnie z planem

Rzecznik Rakowa, Michał Szprendałowicz, podkreślił, że rehabilitacja Zorana Arsenicia przebiega zgodnie z ustalonym planem. To oznacza, że niedługo wróci na treningi z drużyną.

Ważny mecz na horyzoncie

Ten powrót jest szczególnie ważny, ponieważ mistrzowie Polski już w czwartek zmierzą się ze Sturmem Graz w Lidze Europy. Mecz odbędzie się na stadionie Rakowa o godzinie 18:45 i kibice nie mogą się doczekać powrotu swojego kapitana na boisko.

Mistrzowie Polski liczą na udany występ w europejskich rozgrywkach, a powrót Arsenicia dodaje pewności siebie całej drużynie.

Grzegorz ŻabaAuthor posts

Avatar for Grzegorz Żaba

Grzegorz Żaba doświadczony i ceniony dziennikarz sportow, specjalizujący się w piłce nożnej, z naciskiem na Premier League. Fascynacja futbolem towarzyszyła mu od najmłodszych lat. Grzegorz nadal mieszka w Londynie, gdzie kiedy nie pisze o Premier League, spędza czas na lokalnych stadionach, podtrzymując swoją niewyczerpaną miłość do piłki nożnej.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *