Bayer Leverkusen zatrzymuje kluczowego piłkarza

7
Frimpong

Frimpong


Bayer Leverkusen, aktualny lider Bundesligi, właśnie podpisał długoterminową umowę z jednym ze swoich kluczowych zawodników, Jeremie Frimpong. Holenderski prawy obrońca dołączył do klubu w styczniu 2021 roku, po transferze z Celticu Glasgow za 11 milionów euro. Teraz, po zaledwie dwóch latach, Frimpong zobowiązał się do gry w Bayerze aż do 2028 roku.

Frimpong – Lider i Kluczowy Gracz

Jeremie Frimpong od momentu swojego przyjścia do Bayeru Leverkusen błyskawicznie stał się jednym z liderów zespołu. Do tej pory rozegrał 103 mecze, zdobywając 13 bramek i asystując przy 23 innych. Jego dynamiczna gra i umiejętności na prawej obronie uczyniły go niezastąpionym elementem drużyny.

Włodarze Bayeru Nie Zamierzają Go Opuścić

Podczas letniego okienka transferowego pojawiały się spekulacje o możliwym odejściu Frimponga do klubu z Premier League. Jednak zarząd Bayeru Leverkusen wyraźnie dał do zrozumienia, że nie zamierzał rezygnować z młodego talentu. Dziś oficjalnie potwierdzono przedłużenie kontraktu, a piłkarz pozostaje w klubie na kolejne lata.

Potwierdzenie Od Dyrektora

Dyrektor sportowy klubu, Simon Rolfes, wyraził swoje zadowolenie z przedłużenia umowy z Frimpongiem, mówiąc: „Na tę chwilę Jeremie Frimpong jest jednym z najlepszych zawodników w Bundeslidze na swojej pozycji. Przedłużenie z nim umowy pokazuje, jak ważnym jest dla nas piłkarzem.”

Silny Sezon Bayera Leverkusen

Aktualnie Bayer Leverkusen jest na szczycie tabeli Bundesligi, zbierając 16 punktów po kilku znakomitych występach. W kolejnym meczu zmierzą się z FC Koeln, a w Lidze Europy czeka ich starcie z Molde. Długoterminowa umowa z Frimpongiem to kolejny krok ku utrzymaniu tego poziomu i osiągnięciu sukcesu w przyszłości.

Grzegorz ŻabaAuthor posts

Avatar for Grzegorz Żaba

Grzegorz Żaba doświadczony i ceniony dziennikarz sportow, specjalizujący się w piłce nożnej, z naciskiem na Premier League. Fascynacja futbolem towarzyszyła mu od najmłodszych lat. Grzegorz nadal mieszka w Londynie, gdzie kiedy nie pisze o Premier League, spędza czas na lokalnych stadionach, podtrzymując swoją niewyczerpaną miłość do piłki nożnej.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *