Majecki zostaje w AS Monaco na dłużej

3
Radosław Majecki

Radosław Majecki


Polska od lat może pochwalić się świetnymi bramkarzami, a Radosław Majecki staje się kolejnym tego przykładem. Fabrizio Romano donosi, że AS Monaco zdecydowało się przedłużyć kontrakt z polskim golkiperem do czerwca 2028 roku.

24-letni Majecki dołączył do AS Monaco w styczniu 2020 roku, przechodząc z Legii Warszawa za około 7 milionów euro. Jego pierwszy kontrakt z „Les Monegasques” obowiązywał do 30 czerwca 2025 roku. Początki w nowym klubie nie były łatwe – przez długi czas nie mógł wywalczyć sobie miejsca w pierwszym składzie.

Przełom nadszedł, gdy Philipp Köhn zaczął prezentować słabszą formę, co otworzyło Majeckiemu drzwi do pierwszego zespołu. Polski bramkarz wykorzystał swoją szansę w imponujący sposób, zaliczając siedem czystych kont w dwunastu spotkaniach. Od lutego stał się kluczowym zawodnikiem w zespole.

Nowy kontrakt do 2028 roku

Według informacji Fabrizio Romano, klub docenił postawę Majeckiego i zdecydował się przedłużyć jego kontrakt do czerwca 2028 roku. Cała sprawa jest już dopięta na ostatni guzik, a oficjalne ogłoszenie ma nastąpić w najbliższym czasie.

Grzegorz ŻabaAuthor posts

Avatar for Grzegorz Żaba

Grzegorz Żaba doświadczony i ceniony dziennikarz sportow, specjalizujący się w piłce nożnej, z naciskiem na Premier League. Fascynacja futbolem towarzyszyła mu od najmłodszych lat. Grzegorz nadal mieszka w Londynie, gdzie kiedy nie pisze o Premier League, spędza czas na lokalnych stadionach, podtrzymując swoją niewyczerpaną miłość do piłki nożnej.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *