Sensacja transferowa – Marco Asensio w Bundeslidze?

3
Marko Asensio

Marko Asensio


W ostatnich dniach okienka zimowego pojawiły się nieoczekiwane plotki o możliwym transferze Marco Asensio do Bayer Leverkusen. Zawodnik PSG jest na celowniku niemieckiego giganta – Florian Plettenberg ujawnił kulisy tej potencjalnej transakcji

Bayer Leverkusen, który niedawno pozyskał Borję Iglesiasa, teraz podąża za Asensio. Hiszpański napastnik dołączyłby do ekipy Xabiego Alonso, tworząc potężne uderzenie ofensywne.

Marco Asensio, był gwiazdą Realu Madryt, może przenieść się do Bundesligi. Scoutowie Bayer Leverkusen mają go na radarze, co może doprowadzić do zaskakującego transferu.

Florian Plettenberg donosi, że ostatnie godziny przyniosły intensywne rozmowy między Bayer Leverkusen a PSG. Chociaż last minute transfer jest wyzwaniem, nie można go całkowicie wykluczyć. Czy Asensio stanie się kolejnym wzmocnieniem „Aptekarzy”?

Asensio w PSG – Kruchość Sukcesu

Od lipca 2023 roku Asensio reprezentuje PSG, ale jego pobyt we Francji nie jest usłany różami. Problemy z kontuzją ograniczyły jego udział w meczach, dając szansę innym graczom. Obecny sezon to jedynie 12 występów, 4 gole i 3 asysty. Czy zmiana klubu przyniesie nowy rozdział w karierze 28-latka?

Cena Asensio: 20 Milionów Euro

Zgodnie z danymi Transfermarkt, umowa Asensio z PSG obowiązuje do 30 czerwca 2026 roku. Klauzula wykupu wynosi 20 milionów euro. Czy Bayer Leverkusen zrealizuje ten nietypowy ruch na rynku transferowym? Ostatnie godziny okna transferowego z pewnością przyniosą odpowiedzi.

Grzegorz ŻabaAuthor posts

Avatar for Grzegorz Żaba

Grzegorz Żaba doświadczony i ceniony dziennikarz sportow, specjalizujący się w piłce nożnej, z naciskiem na Premier League. Fascynacja futbolem towarzyszyła mu od najmłodszych lat. Grzegorz nadal mieszka w Londynie, gdzie kiedy nie pisze o Premier League, spędza czas na lokalnych stadionach, podtrzymując swoją niewyczerpaną miłość do piłki nożnej.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *