Aubameyang wraca do Francji: Marsylia na horyzoncie!

4
Aubameyang

Aubameyang


Niespodzianka na rynku transferowym! Pierre-Emerick Aubameyang, jedno z najjaśniejszych gwiazd piłkarskich, jest blisko powrotu na francuskie boiska. Fabrizio Romano, znany dziennikarz sportowy, potwierdza, że były napastnik Chelsea jest już krok od podpisania umowy z Marsylią.

Wrócić tam, gdzie wszystko się zaczęło

Dla Aubameyanga, ten krok oznaczałby powrót do Ligue 1 po dziesięcioletniej przerwie. Chociaż wcześniej prezentował umiejętności w barwach Bastii, Lille i Saint-Etienne, tym razem dołącza do zupełnie innej drużyny. Po owocnych latach w Borussii Dortmund, czas na nowe wyzwanie w Marsylii.

Krótka przygoda w Chelsea

Podczas pobytu na Stamford Bridge, Gabończyk miał okazję rozegrać jedynie 21 spotkań. Mimo krótkiego czasu, zdobył trzy bramki: dwie w rozgrywkach Ligi Mistrzów i jedną w Premier League. Teraz jednak czeka go nowa sportowa przygoda na południu Francji. Czy Marsylia będzie miejscem, gdzie znów zabłyśnie na boisku? Tego dowiemy się już niebawem!

Grzegorz ŻabaAuthor posts

Avatar for Grzegorz Żaba

Grzegorz Żaba doświadczony i ceniony dziennikarz sportow, specjalizujący się w piłce nożnej, z naciskiem na Premier League. Fascynacja futbolem towarzyszyła mu od najmłodszych lat. Grzegorz nadal mieszka w Londynie, gdzie kiedy nie pisze o Premier League, spędza czas na lokalnych stadionach, podtrzymując swoją niewyczerpaną miłość do piłki nożnej.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *