Neymar w PSG: „Chcę zostać na kolejny sezon”

6
Neymar

Neymar


Niemniej niż kontrowersyjna postać na światowej arenie piłkarskiej, Neymar, zamiecił wszelkie spekulacje na temat ewentualnego przenosin z PSG, deklarując swoje pragnienie pozostania w Paryżu na żywo na platformie streamingowej Twitch.tv.

Zobowiązanie do „Les Parisiens”

„Mam nadzieję, że w przyszłym sezonie nadal będę reprezentować barwy PSG. Mój kontrakt nadal jest ważny. Mimo napiętych relacji między zawodnikami a kibicami, pozostaję oddanym piłkarzem Paris Saint-Germain”, wyznał Neymar na kanale CazeTV.

Impresyjne statystyki Brazylijczyka

Reprezentując barwy aktualnych mistrzów Francji, 31-letni skrzydłowy ma na koncie imponującą liczbę 173 występów. W trakcie tych spotkań udało mu się strzelić aż 118 goli oraz zaaranżować 77 decydujących podań. Warto dodać, że jego obecny kontrakt z PSG jest ważny do 2025 roku.

Grzegorz ŻabaAuthor posts

Avatar for Grzegorz Żaba

Grzegorz Żaba doświadczony i ceniony dziennikarz sportow, specjalizujący się w piłce nożnej, z naciskiem na Premier League. Fascynacja futbolem towarzyszyła mu od najmłodszych lat. Grzegorz nadal mieszka w Londynie, gdzie kiedy nie pisze o Premier League, spędza czas na lokalnych stadionach, podtrzymując swoją niewyczerpaną miłość do piłki nożnej.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *