Balazs Berke poprowadzi mecz Polska – Turcja

3
Balazs Berke

Balazs Berke


Balazs Berke został wyznaczony na głównego arbitra towarzyskiego spotkania Polska – Turcja. Węgierski sędzia jest dobrze znany polskim kibicom, bowiem prowadził już mecz naszej reprezentacji przeciwko Islandii przed Euro 2020.

Reprezentacja Polski rozpocznie zgrupowanie w Warszawie 2 czerwca. Przed wylotem na mistrzostwa Europy, biało-czerwoni zmierzą się towarzysko na Stadionie Narodowym z Ukrainą oraz Turcją. Te spotkania będą kluczowe dla selekcjonera i zawodników, aby dopracować ostatnie szczegóły przed wielkim turniejem.

Berke, który w obecnym sezonie sędziował m.in. w Lidze Konferencji Europy, będzie miał wsparcie rodaków. Na liniach pomagać mu będą Vencel Toth i Balazs Szert, a sędzią technicznym będzie Mihaly Kapraly. Cały zespół sędziowski pochodzi z Węgier, co gwarantuje zgrane i profesjonalne podejście do meczu.

Grzegorz ŻabaAuthor posts

Avatar for Grzegorz Żaba

Grzegorz Żaba doświadczony i ceniony dziennikarz sportow, specjalizujący się w piłce nożnej, z naciskiem na Premier League. Fascynacja futbolem towarzyszyła mu od najmłodszych lat. Grzegorz nadal mieszka w Londynie, gdzie kiedy nie pisze o Premier League, spędza czas na lokalnych stadionach, podtrzymując swoją niewyczerpaną miłość do piłki nożnej.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *