Mladenović: Nowy wzmocnienie Panathinaikosu

8
Filip Mladenović

Panathinaikos przedstawia swoją najnowszą zdobycz na transferowym rynku – Filipa Mladenovicia, dobrze znanego polskim fanom futbolu z gry w Legii Warszawa. Serb podpisał dwuletni kontrakt z greckim potentatem.

Wolny transfer do Grecji

Mladenović zdecydował się nie przedłużać swojej umowy z Legią, która wygasła na koniec czerwca. Wykorzystując możliwość wolnego transferu, przenosi się do Grecji, dołączając do wicemistrza kraju – Panathinaikosu. W ostatnim sezonie klub ten był domem dla innego zawodnika znad Wisły, Tymoteusza Puchacza.

Karne zawieszenie Mladenovicia

Nowy zawodnik Panathinaikosu nie będzie jednak od razu dostępny dla trenera klubu. Mladenović musi odcierpieć karę dyscyplinarną nałożoną przez PZPN za niewłaściwe zachowanie. Po końcowym gwizdku finału Pucharu Polski Serb zaatakował trzech zawodników Rakowa Częstochowa, co zaowocowało trzymiesięcznym zawieszeniem.

Podsumowanie warszawskiego etapu

Mladenović spędził w Legii Warszawa trzy sezońskie rozgrywki. Zanotował 102 występy, w których strzelił 15 bramek i zaliczył 22 asysty. Jego kontrybucja do drużyny była znacząca, a teraz czas na nowe wyzwanie w Grecji.

Grzegorz ŻabaAuthor posts

Avatar for Grzegorz Żaba

Grzegorz Żaba doświadczony i ceniony dziennikarz sportow, specjalizujący się w piłce nożnej, z naciskiem na Premier League. Fascynacja futbolem towarzyszyła mu od najmłodszych lat. Grzegorz nadal mieszka w Londynie, gdzie kiedy nie pisze o Premier League, spędza czas na lokalnych stadionach, podtrzymując swoją niewyczerpaną miłość do piłki nożnej.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *