Michniewicz przenosi się na wschód: Nowy rozdział w Arabii Saudyjskiej

5
Czesław Michniewicz

Czesław Michniewicz


Czesław Michniewicz, były selekcjoner reprezentacji Polski, powraca do trenerskiego rzemiosła. Jego nowym miejscem pracy jest saudyjski Abha Club. Doświadczony 53-latek związał się z klubem rocznym kontraktem z opcją przedłużenia o kolejny rok.

Od Legii Warszawa do Reprezentacji Polski

Michniewicz zdobył doświadczenie pracując w wielu polskich klubach, takich jak Pogoń Szczecin czy Legia Warszawa, a także prowadząc reprezentację Polski do lat 21. Jego najnowszym osiągnięciem było wprowadzenie seniorów narodowej kadry do 1/8 finału mistrzostw świata w Katarze.

Nowy rozdział w Arabii Saudyjskiej

Abha Club, aktualny pracodawca Czesława Michniewicza, zakończył ostatni sezon Saudi Professional League na 12. miejscu. Ten nowy rozdział w karierze Michniewicza to szansa na kolejne sukcesy na międzynarodowej scenie piłkarskiej.

Grzegorz ŻabaAuthor posts

Avatar for Grzegorz Żaba

Grzegorz Żaba doświadczony i ceniony dziennikarz sportow, specjalizujący się w piłce nożnej, z naciskiem na Premier League. Fascynacja futbolem towarzyszyła mu od najmłodszych lat. Grzegorz nadal mieszka w Londynie, gdzie kiedy nie pisze o Premier League, spędza czas na lokalnych stadionach, podtrzymując swoją niewyczerpaną miłość do piłki nożnej.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *