Axel Witsel – Cel: Inter Miami

4
Axel Witsel

Axel Witsel


Klub z MLS, Inter Miami, chce pozyskać Axela Witsela z Atletico Madryt. Witsel reprezentuje barwy Atletico od 2022 roku, nadal będąc kluczowym graczem. Pomimo wieku, utrzymuje wysoki poziom na boisku, co czyni go niezastąpionym ogniwem w ekipie Diego Simeone.

Perspektywy Transferu

Jego kontrakt kończy się w czerwcu, co wzbudza zainteresowanie wielu klubów. Inter Miami już przedstawiło ofertę, chcąc sprowadzić go na zasadzie wolnego transferu po zakończeniu sezonu. Klub Davida Beckhama liczy na doświadczenie i umiejętności Belga, aby wzmocnić swoje szeregi w kolejnych rozgrywkach.

Reakcja Atletico

Atletico Madryt nie zamierza jednak oddać Witsela bez walki. Planują zaoferować mu nowy kontrakt, aby zatrzymać go w swoich szeregach. Walka o 35-letniego zawodnika może być więc długa i zacięta, a decyzja ostateczna należeć będzie do samego gracza.

Grzegorz ŻabaAuthor posts

Avatar for Grzegorz Żaba

Grzegorz Żaba doświadczony i ceniony dziennikarz sportow, specjalizujący się w piłce nożnej, z naciskiem na Premier League. Fascynacja futbolem towarzyszyła mu od najmłodszych lat. Grzegorz nadal mieszka w Londynie, gdzie kiedy nie pisze o Premier League, spędza czas na lokalnych stadionach, podtrzymując swoją niewyczerpaną miłość do piłki nożnej.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *