Ogromna premia dla piłkarzy Napoli za awans w Lidze Mistrzów

5
Napoli

Napoli


Już we wtorkowy wieczór FC Barcelona zmierzy się z Napoli w meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów. Jak donosi Corriere dello Sport, Aurelio De Laurentiis obiecał piłkarzom „Azzurrich” specjalną premię za wyeliminowanie ekipy z Katalonii.

Remis w Neapolu otwiera drzwi do ćwierćfinału

W lutym w Neapolu padł remis 1:1. Taki wynik sprawia, że przed rewanżem w Barcelonie kwestia awansu do ćwierćfinału jest całkowicie otwarta.

Faworytami wydają się zawodnicy „Blaugrany”, lecz z pewnością nie mogą lekceważyć rywali. Ci będą mieli bowiem dodatkową motywację.

Stawką jest nie tylko awans do 1/4 finału, ale też możliwość gry w Klubowych Mistrzostwach Świata. Aurelio De Laurentiis chce dodatkowo zmotywować zawodników.

De Laurentiis przekaże niemal całą premię

Jak donosi Corriere dello Sport, na piłkarzy Napoli czeka premia w wysokości 10 milionów euro. Piłkarze otrzymają ją, jeśli we wtorek wyeliminują FC Barcelonę.

Trudno powiedzieć, czy w przypadku awansu jakaś część kwoty przypadnie Piotrowi Zielińskiemu. Polak został bowiem skreślony z kadry na rozgrywki Ligi Mistrzów.

Grzegorz ŻabaAuthor posts

Avatar for Grzegorz Żaba

Grzegorz Żaba doświadczony i ceniony dziennikarz sportow, specjalizujący się w piłce nożnej, z naciskiem na Premier League. Fascynacja futbolem towarzyszyła mu od najmłodszych lat. Grzegorz nadal mieszka w Londynie, gdzie kiedy nie pisze o Premier League, spędza czas na lokalnych stadionach, podtrzymując swoją niewyczerpaną miłość do piłki nożnej.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *