Sergej Milinković-Savić zdecydował się na odejście z Lazio

3
Sergej Milinković-Savić

Włoski gigant Inter Mediolan jest gotowy zagrać wysoko w transferowym pokera, z zamiarem zdobycia asa z rękawa – Serba Sergeja Milinkovića-Savića, który oznajmił swoją decyzję o opuszczeniu Lazio.

Karty na Stole: Inter Celuje w Milinković-Savića

Milinković-Savić, niezwykle cenny nabytek na letnie okienko transferowe, nie wykazuje zamiaru przedłużania swego kontraktu z Lazio, wygasającego w 2024 roku. To daje klubowi z Rzymu ostatnią szansę na zgarnięcie jakichkolwiek funduszy z rozstania z tym utalentowanym pomocnikiem.

Inter Gotowy do Zamiany: Pieniądze Plus Gosen?

Niebiesko-czarni z Mediolanu są gotowi przedstawić swoją ofertę, która miałaby zawierać nie tylko gotówkę, ale również kartę jednego z graczy – Robina Gosensa. To może okazać się decydującym elementem w tej szachowej rozgrywce transferowej.

Lazio na Skrzyżowaniu: Przebudowa Kadry Przed Liga Mistrzów

Po zakończeniu sezonu 2022/2023 na wysokiej, drugiej pozycji w Serie A i zdobyciu awansu do Ligi Mistrzów, Lazio będzie musiało dokonać strategicznej przebudowy swojej kadry. Odejście Milinkovića-Savića będzie miało zdecydowany wpływ na te plany.

Inter vs Angielska Konkurencja: Czy Serb Trafi do Mediolanu?

Lazio ma na oku kwotę 40 milionów euro za swojego serbskiego strzelca. Chociaż klub przyciąga uwagę zespołów z Anglii, to Inter wydaje się prowadzić najbardziej intensywne rozmowy transferowe. Czy Nerrazzuri wygra tę zaciętą rywalizację o serbską gwiazdę? Przyszłe tygodnie przyniosą odpowiedź.

Grzegorz ŻabaAuthor posts

Avatar for Grzegorz Żaba

Grzegorz Żaba doświadczony i ceniony dziennikarz sportow, specjalizujący się w piłce nożnej, z naciskiem na Premier League. Fascynacja futbolem towarzyszyła mu od najmłodszych lat. Grzegorz nadal mieszka w Londynie, gdzie kiedy nie pisze o Premier League, spędza czas na lokalnych stadionach, podtrzymując swoją niewyczerpaną miłość do piłki nożnej.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *